O firmie

Projektujemy i wykonujemy meble na indywidualne zamówienia. Firma DECORATOR posiada w swojej ofercie meble stylowe pokojowe, sypialniane, wypoczynkowe, robione na wymiar meble biblioteczne oraz wiele dodatków i elementów upiększających wnętrza.

Oferta nasza obejmuje również usługi w zakresie aranżacji i dekoracji okien. Proponujemy Państwu kompleksową stylizację okien, a także dodatki dekoracyjne.

Oprócz oferty mebli możecie Państwo skorzystać z pomocy doświadczonych projektantów, którzy zaprojektują Państwa wnętrza tak, aby spełniały Państwa potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim zachwycały pięknem.

Realizujemy i pomagamy komponować wnętrza domów, biur i hoteli. Nasza oferta jest odpowiedzią dla tych, którzy mają duże wymagania estetyczne i jakościowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również lampy polskie, włoskie i słowackie z kryształu.

Każdy Klient może liczyć u nas na miłą i fachową obsługę oraz rzetelną pomoc. Bardzo cenimy sobie Klientów z własnym stylem, ponieważ każda wizja, każdy pomysł ze strony klienta jest dla nas nowym wyzwaniem.

Korzystamy z ofert polskich i włoskich zakładów produkcyjnych posiadających niepowtarzalną ofertę i wyjątkowe wzornictwo. Wykonujemy również meble według projektów indywidualnych.

Meble drewniane produkowane są głównie z drewna bukowego, dębowego i olchowego.

Firma DECORATOR zastrzega sobie prawo do zmian technicznych i wizualnych oferowanych mebli. Niniejsza strona internetowa nie jest ofertą w myśli art. 66 K.H., a ma jedynie charakter informacyjny. Zdjęcia i kolory mogą różnić się od tych, które są oferowane w sprzedaży.

Ceny obowiązujące, to ceny istniejące na podpisanej pomiędzy stronami umowie sprzedaży.